01

marca

Horoskop znaku zodiaku Waga od 01 marca do 31 marca

Znak zodiaku Skorpion
Znak zodiaku Skorpion

Skorpion (23.10-21.11)

Kariera i pieniądze

Terminowość w pracy to podstawa. Nie odkładaj żadnych rzeczy na później, ponieważ przy kilku dodatkowych zleceniach szefa nie będziesz wiedziała czym zająć się w pierwszej kolejności, a za nadgodziny nikt ci nie zapłaci. Współpracownicy będą ci przychylni i w tarapatach wyciągną do ciebie pomocna dłoń. Przyjmij ich pomoc, ale nie zapomnij się później odwdzięczyć, bo nikt nie lubi niewdzięczników.

Miłość

Początek dla każdego skorpiona będzie szczęśliwy jednak uważajcie na końcówkę miesiąca. Partner będzie chodził podminowany i niech te emocje nie przejdą na ciebie. W innym wypadku możesz liczyć na kłótnie, która postawi Twój związek pod znakiem zapytania. Postaraj się dasz mu czas na ochłoniecie i dopiero wtedy rozwiążcie problemy.

Samotne skorpiony powinny zarzucić swoje sieci na mężczyznę, który od dawna im się podoba. Wenus będzie wam sprzyjał więc większa szansa na powodzenie.

Rodzina i przyjaciele

Rachunki, umowy i terminy niech będą dla ciebie najważniejsze w tym miesiącu. Wiele Twoich spraw się zakańcza i powinnaś dopilnować terminów. Sprawdzić wszelkie abonamenty i je aktualizować bądź podpisać nowe umowy. Mimo tylu spraw spotkaj się z rodziną na niedzielnym obiedzie, a z przyjaciółmi wyjdź na miasto. Podtrzymanie relacji wspomoże cię psychicznie i będziesz dużo spokojniejsza. Dzięki temu zyskasz energię na kolejne tygodnie.

Zdrowie

„W marcu jak w garncu” – każdy zna to przysłowie i jeśli nie zadbasz o siebie, będziesz stała w długich kolejkach do lekarza. Warto poświecić trochę czasu na relaks, lepszą dietę czy wyjąć na jeszcze trochę kurtkę zimową (jeśli już ją schowałaś).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sztukaspania