01

marca

Horoskop znaku zodiaku Waga 01.03 do 31.03

Znak zodiaku Waga
Znak zodiaku Waga

Waga (23.09-23.10)

Kariera i pieniądze

W tym miesiącu powinnaś zrezygnować z nadprogramowych wydatków. Pod koniec miesiąca znajdziesz ofertę, która pochłonie większość Twojego budżetu; ale za to będzie spełnieniem marzeń. Może znajdziesz dodatkową pracę bądź weźmiesz nadgodziny w obecnej pracy? Zwolni się u Was jedno stanowisko i być może to Ty na nie awansujesz? Pracowitość i ambicja zawsze zostają zauważone i docenione przez przełożonych.

Miłość

Sprawny miłosne ułożą się po Twojej myśli. Spędzisz wiele czasu z ukochanym co tylko scementuje Wasze relacje. Zrobicie rzeczy, na które wcześniej nie mieliście odwagi oraz utwierdzicie się w przekonaniu o wspólnej przyszłości. Może to idealny moment by pomyśleć o wspólnym mieszkaniu i planach na przyszłość?

Samotne Wagi zaczną szukać swojej miłości na szybkich randkach i portalach randkowych. Mimo ładnych zdjęć i ciekawego opisu uważaj na mężczyzn po drugiej stronie. Rozejrzyj się w Okół siebie, ponieważ Amor tylko czeka by użyć swojej strzały.

Rodzina i przyjaciele

Merkury podczas trytonu postara się o dobre relacje między Toba, a bliskimi. Pamiętaj jednak by nie wszczynać niepotrzebnych kłótni. Jeśli naruszają twoją prywatność wystarczy z nimi porozmawiać na ten temat. Wśród przyjaciół znajdziesz ukojenie i zrozumienie. Nie skupiaj się jednak wyłącznie na swoich problemach, ponieważ jeden z nich ma kłopoty i nie wie jak z nich wyjść. Porozmawiaj z nim od serca i pomóż w ich rozwiązaniu.

Zdrowie

Jowisz sprawuje nad Toba opiekę i będziesz w formie przez cały miesiąc. Unikaj jednak sytuacji stresowych, tłustego jedzenia i kawy. Postaraj się, aby marzec upłynął pod hasłem „oczyszczanie”.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sztukaspania