01

marca

Horoskop znaku zodiaku Strzelec od 1 marca do 31 marca

Znak zodiaku strzelec
Znak zodiaku strzelec

Strzelec (22.11-21.12)

Kariera i pieniądze

Marzec to miesiąc przemyśleń. Zastanów się czy obecna pozycja w firmie oraz wynagrodzenie cie satysfakcjonują? Jeśli nie, zmień to! Udaj się na spotkanie z szefem, załóż własną firmę bądź szukaj nowej pracy! Marzec będzie Ci sprzyjał poszukiwaniom, również ciekawych kursów poszerzających Twoją wiedzę. Może dzięki większym kompetencjom w przyszłości będziesz mogła liczyć na lepsze stanowisko? Nie zapomnij o współpracownikach i plotkach z nimi. Można się z nich dowiedzieć bardzo dużo rzeczy.

Miłość

Miłość to dla Ciebie trudny temat do rozmów, dla każdego kto na początku miesiąca rozstaje się ze swoim partnerem. Nie opłakuj go zbyt długo, tylko podnieś się i weź w garść. Jowisz czuwa nad Tobą i próbuje przekazać, ze to nie był ten właściwy. W tym miesiącu nie rozpraszaj się poszukiwaniami tylko skup na sobie! Umów się sama ze sobą i pokochaj się na nowo. Jeśli ty to zrobisz, inni także dostrzegą twoja wyjątkowość.

Samotne Strzelce poczują przypływ energii od Amora i zaczną poszukiwania swojej miłości. Może nie traficie od razu na drugą polówkę, ale od czegoś trzeba zacząć. Pamiętajcie, ze do wielkiej miłości wiedzie długa droga.

Rodzina i przyjaciele

W sprawach rodzinnych możesz czuć się bezpiecznie. W tej sferze Twojego życia nic złego się nie wydarzy. Co więcej! Jeśli szykują się narodziny dziecka w rodzinie jesteś brana pod uwagę jako matka chrzestna! Spodziewaj się również nieoczekiwanej wizyty dalekiego krewnego, który być może będzie wstanie zaoferować swoją pomoc w sprawie nowej pracy. Nigdy nie wiadomo przez jakie osoby chcą ci pomóc planety.

Zdrowie

Mars wspólnie z Jowiszem będą zachęcać do zmiany stylu życia. Postaraj się więcej ruszać oraz zaplanować swoje posiłki. Po 2 tygodniach zobaczysz nie tylko zdrowotne, ale twój stan skóry i włosów znacznie się poprawi.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sztukaspania