01

marca

Horoskop znaku zodiaku Ryby od 1 marca do 31 marca

Znak zodiaku ryby
Znak zodiaku ryby

Ryby (19.02-20.03)

Kariera i pieniądze

Słońce sprzyja wszelkim zmianom na gruncie zawodowym. Jeśli czujesz się tłamszona w pracy może najwyższy czas na podjecie nowej bądź założenia własnej firmy? Sprawdź czy masz odpowiednie środki i do dzieła. Czasem najlepiej pracuje się będąc dla siebie szefem. Pamiętaj o ograniczeniu zbędnych wydatków w tym miesiącu, ponieważ pieniądze możesz spożytkować inwestując w siebie. Na początku będzie ciężko, ale zobaczysz ze wysiłek się opłaci.

Miłość

W trakcie każdego związku napotykamy problemy i zwątpienia. Nie będziesz pewna, czy obecny partner jest tym właściwym oraz czy cię nie zdradza. Pamiętaj, że to są tylko twoje wątpliwości niepotwierdzone przez żadne dowody. Zaufaj swojemu sercu oraz obecnej sytuacji. Partner nie daje Ci żadnych powodów byś tak sądziła. Zjedźcie wspólna kolację oraz opowiedz mu o swoich obawach, a oczyści to atmosferę miedzy Wami.

Samotne ryby nie znajdą w tym miesiącu wielkiej miłości, ale nikt nie zabrania Wam się rozejrzeć. Jeśli od razu, ktoś ci się nie spodoba to powiedz mu o tym. Nie ma sensu byś traciła czas na związek bez przyszłości.

Rodzina i przyjaciele

W trudnych chwilach możesz liczyć na rodzinę i przyjaciół. Zobacz tym samym komu naprawdę na tobie zależy, a kto przyjaźnił się z Toba tylko dla osiągnięci własnych korzyści. Pomogą ci w podjęciu decyzji odnośnie pracy. Doceń ich i zrób im niespodziankę, niech wiedzą jak bardzo cenisz sobie ich zdanie oraz znajomość z nimi.

Zdrowie

Mimo dużej ilości stresu nie odbije się to na twoim zdrowiu, jeśli odpowiednio o nie zadbasz. Pamiętaj o regularnym jedzeniu posiłków oraz wypoczynku. Będziesz miała mnóstwo energii do planowania kolejnych zmian w swoim życiu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sztukaspania