Baran znak zodiaku 21.03-19.04)
28

lutego

Horoskop znak zodiaku Baran – 1 marca do 31 marca 2016

Baran (21.03-19.04)

Kariera i pieniądze

Ten miesiąc będzie dla Ciebie niezwykle ważny i ekscytujący. Będziesz miała możliwość przedstawienia swojego najlepszego pomysłu i niech strach przed wystąpieniami publicznymi nie odbierze tej szansy. Szef z pewnością doceni trud włożony w projekt i być może zaowocuje to nagrodą. Pamiętaj o uprzejmości w relacjach z innymi współpracownikami, ponieważ negatywne opinie przez nich rozpowiadane mogą się odbić na Twoim wizerunku. W drugiej połowie marca będziesz miała okazje pomóc osobie, z którą nie darzycie się sympatią. Może to odpowiedni moment na zawarcie kolejnego sojuszu? Pamiętaj, że dobro powraca.

Miłość

Ten miesiąc okaże się dla Ciebie trudny. Wspólnie z ukochanym będziecie musięli podjąć kilka ważnych decyzji odnośnie wspólnej przyszłości. Może warto przemyśleć swoje wymagania i pójść na kompromis? Skup się na tym czego brakuje partnerowi, porozmawiaj z nim i podejmijcie zgodną decyzję.
Samotne barany na początku miesiąca nie znajdą zainteresowania w płci przeciwnej, za to w drugiej połowie sytuacja znacznie się zmieni. Nie dajcie się zwieźć każdej osobie, nawet jeśli obsypuje Cie prezentami. Umów się z tym, który jest w Twoim typie.

Rodzina i przyjaciele

Ten miesiąc będzie należał do Twoich bliskich. Przygotuj się na dużą liczbę spotkań z nimi, szczególnie w weekendy! Postaraj się zakończyć wszelkie kłótnie między Tobą a przyjacielem, ponieważ później może być za późno, a w marcu gwiazdy będą Ci sprzyjać.

Zdrowie

Marzec to miesiąc pełen energii, która pozwoli załatwić Ci sprawy odkładane na później. Znajdź jednak czas na lekarzy i zrób badania kontrolne, pozwalające na jej utrzymanie.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sztukaspania