horoskop
15

kwietnia

Horoskop kwiecień 2016 rok

Poznaj horoskop na kwiecień 2016 roku

Byk (20.04-22.05)

Kariera i pieniądze

Orbitujące wokół Twojego znaku p[planety będą Ci przychylne. Przy odrobinie wysiłku i zaangażowania odniesiesz wielki sukces w pracy. Awans, podwyżka, a może nowy projekt? Nigdy nie wiadomo jaka będzie nagroda, ale warto się dla niej postarać. Musisz jednak uważać na swoich współpracowników. Niektórzy z nich tylko czekają, by przysporzyć Ci problemów. Miej się na baczności i zanim przyjmiesz czyjąś pomoc, rozważ ją dobrze. To jedna z okazji do zepsucia Twojej pracy.

Miłość

Miłość to temat dla każdego istotny, jednak w tym miesiącu nastąpi stagnacja. Nie szukaj księcia z bajki, skup się na sobie oraz swoich walorach; zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Jeśli jednak, jakiś mężczyzna zacznie z Tobą rozmowę, nie odwracaj się plecami, tylko zacznij z nim flirtować. Nie będzie to wasz książę z bajki, ale trening przyda się każdemu.

Zakochane byki nie muszą obawiać się w kwietniu żadnych sercowych problemów. Nie osiadajcie jednak na laurach, ponieważ nie wiadomo co przyniesie kolejny miesiąc.

Rodzina i przyjaciele

W rodzinie raz jest lepiej, a raz gorzej. Nie wolno się jednak poddawać i należy podjąć walkę o lepsze relacje. Nie zawsze wszystko pójdzie po Twojej myśli. Usiądźcie przy wspólnym stole i spokojną rozmową postarajcie rozwiązać się Wasze problemy. Szczerość w tym czasie będzie niezwykle ważna.

W kwietniu przyjaciele będą Cie bardzo wspierali. Zwierz im się z rodzinnych problemów, a może wspólnie znajdziecie ich rozwiązanie.

Zdrowie

W ciągu miesiąca nie będziesz na nic chorować, jednak problemy rodzinne mocno odbiją się na Twojej psychice. Doprowadzi to do szybszego zmęczenia organizmu. Zadbaj o siebie, o odpowiednią ilość snu czy pożywienia. Tylko tym sposobem będziesz miała dość sił w pracy.

 

Bliźnięta (23.05-21.06)

Kariera i pieniądze

Drobne problemy finansowe nie powinny stanąć na przeszkodzie do spełnienia marzeń. Znajdź dodatkowe zajęcie, a zarobione pieniądze przeznacz na konkretny cel. Dzięki odpowiedniemu zaangażowani, zaproponują Ci pełen etat i zmienisz pracę? Czasem warto poddać się takiej zmianie, w szczególności jeśli warunki finansowe oraz biurowe są lepsze niż w obecnym miejscu pracy.

Miłość

Odpowiedni układ planet sprawi, że znajdziesz swojego księcia z bajki. Musisz być czujna, ponieważ wokół Ciebie będzie krążył jeszcze jeden mężczyzna. Być może wyda się sympatyczna osobą, ale znajomość przysporzy Ci sporo problemów.

Każdy kilkuletni związek potrzebuje bodźca, którzy przywróci stare uczucie. Wybierz się z partnerem na romantyczną kolację, weekend bądź chociaż spacer. Upewnij go, iż nadal zależy Tobie na nim, tak samo jak na początku związku.

Rodzina i przyjaciele

Stres reszty rodziny udzieli się i Tobie. Nie pozwól mu jednak zawładnąć własnymi emocjami, ponieważ skończy się to kłótnią; powiecie sobie o kilka słów za dużo i przez następnych kilka dni nie będziecie ze sobą rozmawiać. Czasem lepiej przemilczeć pewne kwestie.

Mimo rodzinnych problemów skup się na przyjaciołach. Jeden z nich jest w dużej potrzebie, ale boi się zdradzi co go gnębi. Spotkaj się z tym u kogo prawdopodobieństwo wystąpienia problemów jest największe.

Zdrowie

Mimo drobnych problemów, Wenus czuwa nad Tobą. W weekend odpocznij byś miała siły na kolejny tydzień. Kwiecień będzie bardzo wyczerpującym miesiącem, ale przy odpowiednim relaksie Twój organizm tego nie odczuje. W innym wypadku możesz skończyć kilkudniowym zwolnieniem czy pobycie w szpitalu.

Rak (22.06-22.07)

Kariera i pieniądze

Planety krążące wokół Twojej gwiazdy nie są Ci przychylne. W pracy musisz być bardzo ostrożna, ponieważ kilku współpracowników czeka jak Ci się noga omsknie. W efekcie możesz zostać zwolniona z pracy, jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Pozbędziesz się szefa-tyrana oraz niemiłych współpracowników. Poszukiwania nowego zatrudnienia zacznij kolejnego dnia, a być może Ci się poszczęści .

Miłość

W miłości jak na wojnie, wszystkie chwyty dozwolone. Nie daj się tylko zbytnio ponieść, bo w walce o swojego partnera posuniesz się za daleko i zostaniesz sama. Miłość rządzi się swoimi prawami i nie można przekraczać pewnych granic. Zamiast być podejrzliwą, porozmawiaj z nim szczerze i powiedz o swoich obawach. Dzięki temu unikniesz nieporozumień na przyszłość.

Rodzina i przyjaciele

Wenus czuwa byś miała dobry kontakt z najbliższymi. Czasem warto odpuścić, pozwolić mówić i wybierać innym. Ich radość sprawi, że zapomnisz o swoich potrzebach i będziesz szczęśliwa. Jeśli proponują coś czego bardzo nie lubisz, grzecznie odmów.

Nie zapomnij jednak o swoim hobby i znajdź czas również dla siebie. Zachowanie równowagi to podstawa każdej relacji. Kiedy Ty będziesz zadowolona, to oni również.

Zdrowie

Kwiecie, jego ciepłe powietrze oraz wyższe temperatury ochronią Cię przed chorobami. Pamiętaj jednak by odpowiednio się ubierać i dbać o siebie. Nawet najlepsza pogoda i sprzyjające planety nie pomogą jak, jeśli nie przyjmiesz ich wsparcia. Zwolnij czasem i zrelaksuj się. Spotkaj się ze znajomymi, poćwicz bądź zrób sobie domowe Spa.

Lew (23.07-23.08)

Kariera i pieniądze

Lwy są bardzo waleczne, zarówno w życiu osobistym jak i prywatnym. Pohamuj jednak swój dominacyjny charakter, zwłaszcza w rozmowach z szefem. Nawet jeśli twój pomysł jest lepszy to, „szef zawsze wie lepiej”. Poczekaj na odpowiedni moment i ze spokojem opowiedz mu o swoim rozwiązaniu. Być może skończy się to dla dziewie małą podwyżką bądź premią.

Miłość

Samotne lwy muszą jeszcze poczekać na odpowiedniego partnera. Nie przeszkadza to jednak w spotkaniach i rozmowach z nimi. W końcu natrafcie na tego jedynego, którego od razu zauroczycie swoją rozmową, taktem oraz wyglądem.

Lwy będące w związkach nie muszą się niczego obawiać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zrobić sobie romantyczny weekend nad morzem czy w górach. Chwila spokoju od świata przyda się każdemu.

Rodzina i przyjaciele

Rodzina w tym miesiącu wyda Ci się bliższa niż kiedykolwiek. Zrozumie Twoją chęć w dążeniu do określonych celów i nawet Cie wspomoże dobrym słowem i pomysłami. W dążeniu do swoich założeń nie zatrać się w tym i nie zapomnij o najbliższych. W przeciwnym razie trudno będzie odzyskać ich zaufanie.

Przyjaciele rozumieją Twój pracoholizm jednak poświęć im trochę czasu. Zachowanie harmonii w relacjach między Wami pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Zdrowie

Kwiecień należy do Ciebie. Nie straszne Ci choroby czy osłabienie organizmu. Spędź wolny czas aktywnie, co wpłynie korzystnie na Twoje ciało oraz samopoczucie. Mimo fizycznego zmęczenia osiągniesz spokój ducha i być może znajdziesz nową pasję.

Panna (24.08-22.09)

Kariera i pieniądze

Panna w kwietniu zrobi zawrotną karierę albo spadnie na dno. Będziesz miała kilka ważnych decyzji do podjęcia. Jeśli Twoje wybory oraz wykonane projekty okażą się celne, Twój status w firmie, awans oraz płaca wzrośnie. W innym wypadku będziesz musiała pożegnać się z obecnym stanowiskiem na rzecz niższego. Nie załamuj się, szef nadal pamięta ile dobrego zrobiłaś. Przy odrobinie pracy, szybko odzyskasz poprzednie stanowisko.

Miłość

Rozczarowania dla nikogo nie są dobre, jednak Wenus czuwa byś nie cierpiała bardziej. Rozstanie z chłopakiem wpłynie na Ciebie negatywnie, jednak dzięki temu unikniesz poważnych kłopotów, w które partner chciał cie wciągnąć.

Samotne panny nie odnajdą swojego partnera w kwietniu. Miejcie się na baczności, ponieważ Wenus szykuje coś dla Was.

Rodzina i przyjaciele

W każdej rodzinie występują problemy i Twoja nie jest wyjątkiem. Zastanów się co jest dla Ciebie ważniejsze; oni czy własne zdanie i cel, do którego dążysz. Część planów warto odłożyć na później, aby nie stracić tego co najcenniejsze w życiu.

Gdy będziesz potrzebowała pomocy, Ci na których najbardziej liczyłaś nie będą mieli czasu. Znajdziesz wsparcie w osobie, po której najmniej się tego spodziewałaś. Zastanów się czy nie powinnaś skorygować listy swoich przyjaciół.

Zdrowie

Każdy wie, że zdrowie jest najważniejsze. Mamy je tylko jedno i należy o nie szczególnie dbać. Odpowiednia ilość wypoczynku przy dużym projekcie jest niemożliwa. Postaraj się jednak jeden weekend poświecić tylko dla siebie; zrelaksować się, odpocząć i nabrać sił na kolejne tygodnie.

Waga (23.09-23.10)

Kariera i pieniądze

W pracy, mimo poszczególnych konfliktów ze współpracownikami, będzie Ci się dobrze Wiodło. Szef oraz koledzy, z którymi bezpośrednio współpracujesz dostrzegą potencjał przywódcy oraz coacha. Dostaniesz Duzy projekt do samodzielnego kierowania. Kluczem by się powiódł, jest grono lojalnych i dobrych partnerów w pracy. Każdy z nich będzie odpowiadał za swoją część, a Ty masz tylko nadzorować, doradzać i kierować.

Miłość

Strzała Amora dosięgnie każdą samotną wagę, która ma otwarte i gotowe serce na poważny związek. Przy poznawaniu nowych mężczyzn bądźcie szczere i naturalne. Wasz przyszły partner bardzo ceni sobie te dwie cechy u swoich partnerek.

Jeśli nie szukacie jeszcze poważnego związku, nic nie stoi na przeszkodzie byście chodziły na randki. Nabierzecie większej wprawy w rozmowie z obcymi mężczyznami oraz poczujecie kiedy jesteście gotowe na stałego partnera.

Rodzina i przyjaciele

Mars postara się, by kontakty z bliskim w tym miesiącu były dobre oraz bezkonfliktowe. Każda Waga powinna również sama się o to postarać. Nie twórzcie zbędnych konfliktów oraz sprzeczek. Zamiast tego poświęćcie czas na wspólne wyjście do kina, teatru czy spacer po parku. Zacieśnianie więzi rodzinnych zbliży Was do siebie.

Zdrowie

Waga powinna zadbać o swoje zdrowie. Mimo dobrej pogody, nie powinniście zbytnio szarżować. W przypadku objawów niegroźnej infekcji powinniście udać się do lekarza. Być może ukrywa ona prawdziwą chorobę, niezwykle dla was groźną. Lepiej być przezornym niż później spędzać długie godziny w kolejkach do specjalistów.

Skorpion (23.10-21.11)

Kariera i pieniądze

W pracy bez zmian. Nie masz co liczyć na nowe wyzwania bądź duże zlecenia. W ciągu miesiąca uda się wykonać kilka dobrych projektów, ale musisz być ostrożna. To co Tobie wydaje się dobre dla szefa może być nie wystarczające. Musisz się starć by utrzymać obecne miejsce pracy. Jeśli sprostasz wyzwaniu wiele zyskasz w oczach szefa i współpracowników.

Miłość

Wenus i Mars mimo usilnych starań, nie zdziałali nic dla Skorpiona. Kwiecień będzie miesiącem wielu samotnych serc. Nie zmarnujcie tego czasu na rozmyślaniu o samotności. Doskonalcie się, zdobywajcie nowe doświadczenia i poznawajcie nowe osoby. Być może w kolejnym miesiącu nowe znajomości się opłacą.

Zamężne skorpiony powinny poświęcić trochę uwagi swoim partnerom. To, tworzycie szczęśliwy związek nie znaczy, że w środku również tak jest.

Rodzina i przyjaciele

„Z rodzina wychodzi się najlepiej na zdjęciach”. Przekonasz się o tym gdy będziesz potrzebowała wsparcia. Rodzice nie będą umieli zrozumieć Twoich problemów, a rodzeństwo będzie miało własne kłopoty. Nie gniewaj się na nich, tylko w wolnej chwili, na spokojnie powiedz o swoich odczuciach i braku wsparcia z ich strony. Powinno polepszyć to Wasze relacje i nie doprowadzać w przyszłości do podobnych problemów.

Zdrowie

Problemy ze zdrowiem przytrafiają się każdemu. W kwietniu nie będziesz czuła się najlepiej i nie warto bagatelizować objawów złego samopoczucia. Wizyta u lekarza może skończyć się kilkudniowym zwolnieniem z pracy, ale dzięki temu wypoczniesz i nabierzesz nowych sił. Zbagatelizowanie objawów może skutkować pogorszeniem się Twojego stanu zdrowia i prowadzić do poważniejszych chorób.

Strzelec (22.11-21.12)

Kariera i pieniądze

W pracy na razie spokój. Nie możesz liczyć na awans ani podwyżkę, ale wyniki twojej pracy nie mogą się pogorszyć. Szef w ostatnim czasie chodzi podenerwowany więc nie warto dawać mu powody do zwolnienia. Utrzymuj dobre relacje ze współpracownikami, którzy wybawia cię z niejednej opresji.

Jeśli masz możliwość odłożenia ważnych decyzji na kolejny miesiąc, koniecznie tak zrób.

Miłość

Amor czuwa nad Twoim sercem, by nie cierpiało. W przypadku samotnych serc się nic nie zmieni. Czasem jednak warto pobyć samemu, ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Skoncentrujcie się na sobie oraz nowych znajomościach.
Serca strzelców, które są już zajęte nie muszą obawiać się o swoich partnerów. Wasze relacje są czyste i bezproblemowe. Żadna obca kobieta nie zagraża waszemu związkowi .

Rodzina i przyjaciele

Rodzina i przyjaciele wesprą Cię w tym miesiącu. Mimo problemów w pracy czy ze zdrowiem postarają się i odciążą z nadmiernych obowiązków. W trakcie weekendu spędźcie wspólnie trochę czasu.

Z przyjacielem odświeżcie stare tradycje bądź spróbujcie czegoś nowego. Z pewnością zawęzi to wasze relacje, które w przyszłości zostaną poddane próbie. Warto przetrwać ten okres w imię wieloletniej znajomości.

Zdrowie

W kwietniu strzelce narażone są na drobne problemy ze zdrowiem. Chwila odpoczynku, snu i zdrowego jedzenia powinna jednak załatwić sprawę. Nie przepracowujcie się i poświęćcie kilka dni na wyzdrowienie. Inaczej może się to skończyć wizytą w szpitalu.

Koziorożec (22.12-19.01)

Kariera i pieniądze

Romanse w twojej pracy są niedozwolone i strzeż się ich. Nawet jeśli poznacie kogoś kto wam się spodoba nie wchodźcie w bliższą relacje. Szef zatrudnił cię ze względu na posiadane umiejętności. Nie zawiedź jego zaufania i nie poddaj się emocjom. Dzięki dobrze wykonanej pracy oraz nadgodzinom możesz liczyć w tym miesiącu na premię, a w przyszłości na awans.

Miłość

Samotne koziorożce mogą się rozglądać za swoja drugą połówką. Mężczyźni spod znaku barana, raka czy byka będą dla ciebie odpowiednią partią. Okażą Ci wsparcie, zrozumienie i zaakceptują twoją pasję i dziwne zwyczaje. Strzeż się jednak koziorożców czy panien, którzy zwiastują kłopoty.

W każdym związku nastaje etap chwilowych problemów. Rozmowa oraz romantyczna kolacja powinna je na stałe rozwiązać. Niech was nie zwiedzie jednak słodki uśmiech partnera, który mówi „nic się nie dzieje”.

Rodzina i przyjaciele

Rodziny się nie wybiera; na szczęście to nie jest twój problem. W kwietniu nie będziesz się z nikim kłóciła, a nawet wasze relacje się polepszą. Spędźcie wspólnie czas w wolne wieczory bądź wyjedźcie na weekend poza miasto.

Przyjaciele to dar, który trzeba pielęgnować. Jeśli nie poświęca się im odpowiednio dużo czasu, możecie ich stracić. Nie myśl tylko o swoich problemach, ale o kłopotach przyjaciół.

Zdrowie

Wiosenna pogoda oraz układ gwiazd będzie sprzyjać Twojemu samopoczuciu. Jest to najlepszy moment na rozpoczęcie uprawiania sportu oraz walki o własne zdrowie. Przy odpowiednim odżywianiu będziecie czuli się zdrowsi, pełni energii oraz zapału do pracy. Nie powinniście złapać żadnych wirusów, a nawet wyniki badań się polepszą.

Wodnik (20.01-18.02)

Kariera i pieniądze

W pracy szykują się podwyżki i awanse. Dostaną je tylko lojalni i zasłużeni pracownicy. Masz jeszcze trochę czasu by zadbać o własne interesy. Jest to ostatni moment, by pokazać swojemu szefowi własne możliwości. Zostań po godzinach, podejmij się nowych zleceń i postaraj się je wykonać w najszybszym możliwym terminie. Wtedy szef będzie o Tobie pamiętał przy rozdzielaniu nowych stanowisk czy podwyżek.

Miłość

Wenus czuwa nad wodnikami i postawi na ich drodze kilku mężczyzn. W wyborze nie kieruj się tylko wyglądem partnera, a raczej jego postawą, zachowaniem oraz zainteresowaniami. W końcu po kilku latach ludzie się starzeją, nie są już tak atrakcyjni. Wtedy okaże się czy z partnerem spędzicie kolejne lata czy się rozstaniecie z braku wspólnych tematów.

Rodzina i przyjaciele

W rodzinie będzie spokój. Układ gwiazd jest bardzo sprzyjający i być może zostaniesz w najbliższym czasie ciocią bądź matką chrzestną. Nigdy nie wiesz co los przyniesie.

W wolnym czasie wyjedź z bliskimi do dalszej rodziny i odnów stare kontakty. Czas niektórych z nich może się skończyć, a rozmowa ukoi wasze sumienie. Nie warto zegnać się z nierozwiązanymi konfliktami.

Zdrowie

Zdrowie wodnika zostanie mocno nadszarpnięte. Musisz ostrożnie chodzić by nie ponieść obrażeń. Pamiętaj również o dostosowaniu ubioru do pogody. W końcu nikt z nas nie lubi wizyt u doktora bądź kilku dni spędzonych w szpitalu.

Jeśli chcesz zachować dobrą kondycję zacznij uprawiać sport. Wiosna to idealny moment, ponieważ jest początkiem wszystkiego. Zamiast oglądać telewizję wyjdź na wieczorny spacer bądź jogging.

Ryby (19.02-20.03)

Kariera i pieniądze

Twoja kariera dostała zielone światło. Nie pozwól by coś stanęło na twej drodze do osiągnięcia długo oczekiwanego stanowiska. Skup się na pracy oraz własnych projekt. Nie pozwól rozproszyć się samotnemu sercu, którym będzie próbował zawładnąć kolega z pracy. Możesz wtedy skończysz bez pracy i ze złamanym sercem. Zbyt ciężko pracowałaś w ostatnich miesiącach, by poszło wszystko na marne.

Miłość

Kwiecień nie jest waszym szczęśliwym miesiącem. Układ planet jest niekorzystny, dlatego bądźcie bardzo ostrożne względem poznanych mężczyzn. Wielu z nich będzie miało niecne zamiary w stosunku do was.

Miejsce pracy nie jest dobrym miejscem do poznawania mężczyzn. Szef dba, by kontakty miedzy współpracownikami były bezproblemowo, co nie jest możliwe przy partnerach. Niech praca będzie ważniejsza, bo możesz mieć podwójne kłopoty.

Rodzina i przyjaciele

W domu potrafi czasem rozpętać się prawdziwa wojna. Nie bądź uparta ani egoistyczna i zamiast się kłócić zrób coś dobrego. Czasem lepiej schować głowę w piasek i ustąpić niż wiecznie się spierać z najbliższymi. Poradź się przyjaciół co zrobić i zastosuj ich rady. W podziękowaniu zróbcie coś dla nich; zaproście do kina czy kawiarni. Wspólnie spędzony czas zbliży was do siebie i polepszy Wasze relacje.

Zdrowie

Ryby w kwietniu będą się czuły jak w wodzie. Mimo gorszej pogody i okresowych dreszczów, będziecie czuli się bardzo dobrze i żadna choroba nie będzie wam straszna. Pamiętajcie o okresowych badań lekarskich i wizytach u specjalistów. Nie zaniedbujcie swoich przewlekłych schorzeń, ponieważ ich stan może się nagle pogorszyć. Profilaktyka przede wszystkim.

Baran (21.03-19.04)

Kariera i pieniądze

W pracy wyczuwasz nerwową atmosferę, jednak nie dotyczy ona twojego stanowiska, a szefa. Spytaj się czy nie potrzebuje dodatkowych rąk do pracy. Dzięki temu utrzyma stanowisko oraz zapamięta kto mu w tym pomógł. Z pewnością doceni to przy najbliższych awansach bądź rozdzielaniu projektów i kierownictwa nad nimi.

Miłość

W miłości barany nie będą miały szczęścia. Poszukiwania partnera skończą się fiaskiem. Pomyślcie czy nie macie za dużych wymagań względem przyszłego mężczyzny; a czy wy jesteście takie idealne? Najważniejsze byście mieli wspólne zainteresowania. Uroda z czasem mija, a wspólne hobby, zrozumienie i akceptacja nigdy.

Rodzina i przyjaciele

Twoi najbliżsi będą mieli drobne problemy, dlatego powinnaś poświecić im dużo czasu. Nie będą chcieli mówić o tym od razu, aby niepotrzebnie nie przysparzać tobie zmartwień. Bądź jednak wytrwała i nie daj się zbyć wymówkami. Nie roztrząsaj ich problemów, ale nie zamiataj też sprawy pod dywan. Z przyjaciółmi nie powinnaś mieć żadnych problemów. Gdy przyjdą do Ciebie prosić o rade nie zbywaj ich. Poświęcić im trochę czasu, a dzięki Twojej pomocy pozbędą się kłopotu.

Zdrowie

Piękna pogoda kwietnia tylko sprzyja by zacząć dbać o własne zdrowie i organizm. Pójdź za tym trendem i podejmij dowolną aktywność fizyczną. Już po kilku treningach poczujesz się lepiej i zauważysz różnicę w swoim wyglądzie. Być może stanie się to twoim nowym hobby. Pamiętaj by pójść do internisty i wykonać okresowe badania. Wykrycie we wczesnym stadium choroby, pomoże ci ja zwalczyć.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sztukaspania