28

lutego

Horoskop Byk za okres 01.03 do 31.03.2016

horoscope-639127_640Byk (20.04-22.05)

Kariera i pieniądze

Uważaj na problemy w pracy. Ktoś z Twoich współpracowników nie chce, by szef Cię zauważył. Być może jakiś Twój pomysł jest strzałem w 10 i rozwiąże jego obecne problemy, a Ciebie nagrodzi nagrodą pieniężną bądź awansem? Obserwuj uważnie poczynania wszystkich, a gdy nadejdzie pora zabłyśnij swoimi projektami. Przy drobnej pomocy planet Wenus i Jowisz, zrobisz duży krok do przodu w swojej karierze.

Miłość

Ten miesiąc będzie dla Ciebie pełen nowych wrażeń. W jego pierwszej połowie będziesz czuła lekkie spięcie między Tobą a partnerem, ale okaże się to tylko wstępem do niespodzianki jaką przygotował. Nie popadaj w paranoje i pozwól, by to on pierwszy mówił, ponieważ nie zawsze to jak coś postrzegasz jest prawdą. Znajdź czas na odrobinę relaksu z partnerem. Wybierzcie się na romantyczny weekend we dwoje, a może zaowocuje to jakąś deklaracją na przyszłość.

Rodzina i przyjaciele

Wenus prześle pozytywne fale do twojej rodziny. Miesiąc ten spędzicie na spokojnych rozmowach oraz wspólnie spędzonym czasie. Wyjdźcie razem na spacer, do kina czy restauracji w celu zacieśnienia więzi. Niech Wasz dom na Święta będzie pogodny i wesoły. W przypadku przyjaciół nie będzie już tak dobrze, ktoś na kogo liczyłaś zawiedzie Cię. Postaraj się jednak dowiedzieć jaka była tego przyczyna i poświęćcie czas na wyjaśnienie Waszych relacji.

Zdrowie

W tym miesiącu masz dużo czasu na wykonanie wszelkich badań. Warto robić to regularnie by uchronić się od choroby bądź jeszcze we wczesnym stadium ją zwalczyć. Póki co nic Ci nie grozi, ale Twój organizm doceni te starania.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sztukaspania