01

marca

Horoskop Bliźnięta za okres 01.03 31.03

Znak zodiaku bliźniętaBliźnięta 23.05-21.06

Kariera i pieniądze

Marzec to czas pełen niespodzianek. Dostaniesz zlecenie, które przyniesie sporo stresu, ale jak je poprawnie wykonasz czeka Cię nagroda. W trakcie pracy szef będzie uważnie obserwował twoje poczynania i sprawdzał jak się wywiązujesz ze swoich obowiązków. W drugiej połowie marca współpracownicy będą prosili Cię o różne przysługi. Upewnij się, Cie nie wykorzystują

Miłość

Zaufanie w każdym związku to podstawa. Na początku miesiąca między Tobą a partnerem dojdzie do kilku kłótni. Postaraj się jednak zakańczać je rozmową i nie zamiatać sprawy pod dywan. Zrozumienie jest bardzo ważne w związku, dlatego nie odpowiadaj półsłówkami, lecz pełnymi zdaniami. Być może powinniście wyjechać w romantyczne miejsce na weekend, w którym rozwiążecie resztę spraw i wrócicie z nową dawką miłości?

Samotne bliźnięta w ciągu miesiąca poznają kilku ciekawych mężczyzn. Na randkę umów się tymi, którzy mają podobne hobby i pasje do Twoich. Spędzając razem czasem nie będziecie się nudzić.

Rodzina i przyjaciele

Miesiąc ten będzie dla Ciebie stresujący więc nie przekładaj swoich emocji na rodzinę i przyjaciół. W czasie silnego wzburzenia możesz powiedzieć kilka słów za dużo, które później będzie trudno cofnąć. Merkury będzie nad Toba czuwał i postara się być doznawała jak najmniej stresu. Wybierz się z przyjaciółką do kina bądź spotkaj ze znajomym, z którym planujesz to od kilku tygodni. Odnów stare znajomości, a korzystnie wpłynie to na Twoje samopoczucie.

Zdrowie

Zadbaj o swoja dietę. Przez stres będziesz czuła się osłabiona i zmęczona, jednak to chwilowe. Kwadratura Słońca Ci sprzyja i przy odpowiedniej diecie, złe samopoczucie zniknie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sztukaspania