01

marca

Horoskop znaku zodiaku Wodnik od 1 marca do 31 marca

Znak zodiaku wodnik
Znak zodiaku wodnik

Wodnik (20.01-18.02)

Kariera i pieniądze

Mimo ostatnich niepowodzeń, popatrz optymistycznie na swoje sukcesy. Czasem trzeba cofnąć się dwa kroki w tył, by wykonać kolejne trzy naprzód. Szef będzie zawiedziony, ale dzięki pracowitości i dobrym pomysłom szybko odbudujesz swoja pozycje w firmie. Nie daj się stłamsić przez nielubianych współpracownikom i staw im czoła. Zyskasz szacunek, który w przyszłości będzie niezbędny przy chęci aplikowania na wyższe stanowisko. Zdobywaj jak najwięcej sojuszników.

Miłość

Ostatnie problemy z partnerem są tylko przejściowe. Zorganizuj romantyczny wieczór we dwoje podczas, którego wyjaśnicie sobie wszelkie problemy. Niech kłótnie oraz niedomówienia nie zniszczą waszej kilkuletniej relacji. Postarajcie się określić i zmobilizować do określenia planów na przyszłość. Być może pójście o krok dalej podsyci waszą miłość i bardziej się zrozumiecie. Ufaj parne torowi, mimo obecnej pracy bardzo się kocha i szanuje.

Samotne wodniki powinny się rozglądać, ponieważ Wenus wam sprzyja. Szukajcie wśród ludzi, którzy mają podobne zainteresowania i hobby. Dzięki temu nie będziecie się nudzić.

Rodzina i przyjaciele

W tym miesiącu Wenus pomoże Ci również wśród zawierania nowych przyjaźni. Dzięki swojej uprzejmości oraz otwartości zyskasz nowych sojuszników, ale i przyjaciół w pracy. Pokaż się z jak najlepszej strony i wspieraj ich. Część z nich będzie potrzebowała twojej pomocy już na samym początku więc znajdź dla nich czas. Wśród najbliższych członków rodziny wystąpią spięcia wynikające z braku twojej nieobecności w domu. Wystarczy, ze wyjaśnij jakie są tego powody, a na pewno zrozumieją.

Zdrowie

Merkury w koniunkcji do twojego znaku będzie Ci sprzyjał. Już od tak dawna nie miałeś tyle energii i siły co teraz. Postaraj się ja odpowiednią spożytkować. Znajdź sport, który sprawia Ci dużo radości, a w kolejnym miesiącu unikniesz problemów ze zdrowiem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sztukaspania