01

marca

Horoskop znaku zodiaku Koziorożec od 1 marca do 31 marca

Znak zodiaku koziorozec
Znak zodiaku koziorozec

Koziorożec (22.12-19.01)

Kariera i pieniądze

Mimo rozpierającej energii i głowy pełnej pomysłów powinnaś trochę przystopować. Szef w powodu problemów rodzinnych nie będzie chciał rozmawiać z podwładnymi. Skup się za to na jego zastępcy i w trakcie rozmowy z nim opowiedz o swoich pomysłach, które pomogą firmę.

Mars będzie przyjazny budżetowi domowemu. Mimo większych zakupów nie poczujesz tego i starczy Ci pieniędzy do końca marca. W innym wypadku spróbuj szczęścia w loterii, być może się uda.

Miłość

Jowisz będzie sprzyjał Twoim miłosnym planom, ale bądź ostrożna. Nie wszystko to na co ty masz ochotę, będzie miał Twój partner. Zwróć uwagę na jego potrzeby i posłuchaj jego zdania. Być może obejrzenie filmu sensacyjnego lepiej wpłynie na resztę wieczoru niż komedia romantyczna. Postaraj się w tym miesiącu unikać kłótni, a problemy rozwiązywać przy pomocy rozmów.

Samotne koziorożce mogą w szukać swojej drugiej połówki. Sekstyl Słońca sprzyja poszukiwaniom i być może uda ci się znaleźć miłość swojego życia.

Rodzina i przyjaciele

Sprzyjający Jowisz będzie ci pomagał, jednak nie zrobi wszystkiego za Ciebie. Unikaj niepotrzebnych kłótni. Przed powiedzeniem czegoś zgryźliwego policz do dziesięciu. W tym miesiącu nieporozumienia są ostatnim czego potrzebujesz. Skup się na rozwiązywaniu problemów swoich bliskich oraz przyjaciół. Niektórzy z nich mają kłopoty tylko nie wiedzą jak ci o nich powiedzieć. Pozwól im mówić i słuchaj uważnie, by udzielić jak najlepszej rady.

Zdrowie

Marzec jest okresem przejściowym miedzy zimą a wiosna. Nie chowaj jeszcze zimowej kurtki i ubieraj się ciepło; w innym przypadku możesz zachorować. Jeśli poczujesz się gorzej idź koniecznie do lekarza, nie czekaj na ostatnią chwilę gdy pozostanie tylko wzięcie zwolnienia lekarskiego.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sztukaspania